• responsive
  قالب های واکنشگرا
 • smart
   برترین قالب ها
 • support
         پشتیبانی
 • fresh code
      بهینه سازی
 • free
   محصولات رایگان
 • beautiful
        طراحی

قوانین و مقررات

1371029427_2

امکان بازگشت پول برای خدمات “قالب ، افزونه  و موارد قابل دانلود ” ممکن نمیباشد.

– محتویات این صفحه ممکن است در هر زمانی تکمیل,تغییر یا اصلاح شود
– فروش محصول توسط مشتری تحت هر شرایطی ممنوع می باشد
– مشتری حق انتشار عمومی محصول را در هیچ شرایطی ندارد
– ابتدا به دقت دمو را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید(دمو ها از سایت های خارجی و سایت های مشابه ارائه میگردد)
– تایید مالی پرداخت ها ممکن است از ۱ ثانیه تا ۷۲ ساعت زمان ببرد
– در صورت نیاز به نصب محصول توسط گروه هزینه آن جداگانه اخذ می گردد و برای نصب اطلاعات هاست مورد نیاز است
– آپدیت محصول ممکن است رایگان و یا شامل هزینه باشد که بسته به نوع و حجم آپدیت تعیین می شود
– حذف یا ویرایش کپی رایت خلاف قوانین بوده و در صورت مشاهده مشتری از هر گونه خدمات محروم خواهد شد
– در صورتی که کاربر اقدام به درج اطلاعات نادرست هنگام ثبت سفارش نماید گروه حق تصمیم گیری در خصوص تحویل یا عدم تحویل محصول را دارا می باشد و هیچ عذری موجه نخواهد بود
– امیدواریم با رعایت قوانین و همکاری توسط خریداران محصولات بهتری ارائه نمائیم

خرید کردن هر یک از محصولات مخزن قالب وردپرس به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

۱. حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب وردپرس: خریدار متهد می شود که لینک کپی رایت مخزن قالب وردپرس را به عنوان فارسی ساز قالب ورپرس در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود در غیر این صورت پشتیبانی قالب انجام نخواهد شد.

۲. عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با مخزن قالب وردپرس دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

۳. نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری(با خرید بسته پشتیبانی) و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد لذا در حالت عادی قالب ها پشتیبانی ندارند.

۴٫مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها  بعد خرید انجام خواهد شد (با هزینه جداگانه) و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۵. نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری (که دارای نصب رایگان میباشند) که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۶. محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در نصب قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۷. محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین (که در زمان خرید اعلام شده است) مجاز است و استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد.

۸. قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از مخزن قالب وردپرس دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

۹-قالب های نیمه فارسی: دقت داشته باشید قالب هایی که به صورت نیمه فارسی شده اند(پنل تنضیمات آنها فارسی نمیباشد) قابلیت تعویض با قالب دیگر یا بازگشت وجه را ندارند(گاهی اوقات به اشتباه در توضیحات درج میشود به همراه پنل فارسی) لذا به این نکته دقت داشته باشید همچنین فایل درون ریز قالب ها انگلیسی میباشد مگر در توضیحات نوشته شده باشد فایل درون ریز فارسی.

۱۰-بروزرسانی قالب ها: بروزرسانی قالب ها به مرور انجام خواهد شد و پس از بروزرسانی محصول از طریق ایمیل به خریدار اطلاعرسانی خواهد شد لذا درخواست بروزرسانی از طریق های مختلف را نفرمائید.

امیدواریم بتوانیم خدمتی همیشگی و با کیفیت ارائه کنیم

در صورت قبول داشتن قوانین بالا توسط خریدار هر گونه اعتراض در قبال موارد بالا قابل قبول نمیباشد

وظیفه ویرایش قالب ها بر عهده خریدار میباشد و فروشنده مسئولیتی بر عهده ندارد

مدت زمان اعتبار قیمت ها: قیمتها به خاطر نوسانات بازار روزانه به روز می شوند قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است معتبر می باشد.