• responsive
  قالب های واکنشگرا
 • smart
   برترین قالب ها
 • support
         پشتیبانی
 • fresh code
      بهینه سازی
 • free
   محصولات رایگان
 • beautiful
        طراحی

قالب وردپرس ZERIF

قالب وردپرس ZERIFReviewed by مدیر on Apr 17Rating:
خرید این محصول و بدست آوردن امتیاز 20000 امتیاز!

قالب وردپرس ZERIF

قالب زیبای Zerif یک قالب زیبای شرکتی برای وردپرس می باشد که اکنون توسط وبسایت مخزن قالب وردپرس برای عاشقان وردپرس و قالب های رایگانش تهیه گردیده است. این قالب در اصل یک قالب پریمیوم می باشد، ولی طراحی این قالب، برخی از امکانات را از آن حذف نموده و آن را به صورت یک قالب رایگان منتشر کرده. پس کسانی که قصد ارتقاء قالب به نسخه ی پرو دارند، باید هزینه اضافی برای فعال سازی قسمت های مورد نظر پرداخت کرده و نسخه ی پرو را خریداری کنند.

آنچه که باید در مورد این قالب رایگان بدانید این هست که قالب zerif دارای چند بخش مختلف در صفحه نخست آن می باشد.تمامی این بخش ها با استفاده از قابلیت سفارشی سازی خود وردپرس انجام می شود و هیچگونه پنل تنظیماتی برای پوسته در نسخه ی رایگان آن تعریف نشده است.

در اولین نگاه به این قالب، هنگام باز نمودن سایت، شما شاهد یک آیکون متحرک برای بارگذاری خواهید بود.این آیکون تا زمانی که سایت شما به صورت کامل برای کاربر باز نشده باشد، نمایش داده می شود.شما در صفحه نخست سایت شرکتی خود در اولین قسمت، می توانید یک شعار بزرگ با فونت زیبا به همراه انتخاب پسزمینه و قرار دادن چند دکمه برای فرستادن کاربر به قسمت های مختلف ایجاد کنید. هنگام اسکرول کردن صفحه به سمت پائین برای مشاده کردن بخش های دیگر، افمت زیبای پارالاکس نمایانگر می شود. در همین حال، افکت های ورودی و انیمیشنی عناصر نیز یکی پس از دیگری اجرا می شود. در بخش دوم، شما می توانید خدمات خود را در قالب چند باکس زیبا همراه با قرار دادن تصویر ایجاد کنید. توجه داشته باشید که برای همه بخش ها علاوه بر اینکه می توانید عنوان انتخاب کنید، می توانید زیر عنوان نیز انتخاب کنید.

در بخش سوم، شما می توانید با قرار دادن یک تصویر پسزمینه به صورت پارالاکس، یک بخش رویان ایجاد کنید.کار این روبان همان شعار های بین محتوای سایت هست که می توانید دکمه نیز برای آن تعریف کنید.

بخش چهارم از صفحه نخست، دارای ۳ ستونه مجزا در یک ردیف می باشد.شما بعد از قرار دادن عنوان و زیر عنوان، در یک قسمت درصد پیشرفته پروژه و یا درصد هر نوع محصولی را می توانید قرار دهید و برای آن توضیحاتی را ارائه کنید. در ستون وسط می توانید متن های اضافی به محتوا بیافزایید و در ستون آخر نیز یک متن با تاکید زیاد و فونت ضخیم، برای کاربران خود می توانید نمایش دهید. همچنین در زیر این بخش به صورت تک ردیف، می توانید لوگوی همکاران خود و یا مشتریان خود را قرار دهید.

در بخش پنجم، می توانید به معرفی اعضاء تیم و گروه کاری خود در شرکت بپردازید و آن ها را معرفی کنید.برای هر یک می توانید لینک های شبکه های اجتماعی را قرار دهید، نام شخص را بنویسید، سمت کاری و همچنین توضیحی در مورد شخص و یا کار او را بنویسید. این توضیح به صورت مخفی می باشد و شما وقتی ماوس را روی تصویر آن می برید، توضیح حرکت کرده و نمایش داده می شود.

در بخش ششم، شما می توانید دیدگاه مشتریان خود را  ( آن هایی که برجسته هستند و شاخص ) برای عمومی کاربران بازدیدکننده در سایت نمایش دهید تا جذب کار های ما و مشتری دائم شما شوند.

در بخش هفتم، آخرین مطالب سایت شما نمایش داده می شود و در پایان نیز،فرم تماس با مدیر سایت قرار داده می شود.

قالب ZERIF، دارای بخش بلاگ برای نمایش مطالب بلاگ نیز می باشد. همچنین در عین حال که یک قالب سبک و رایگان می باشد، از ووکامرس برای فروش محصولات نیز استفاده می کند.

پیشنمایش آنلاین

0 دیدگاه
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

ارسال دیدگاه در مورد محصول

shopping-basket این محصول 17 خرید موفق داشته است
eye این محصول 111 بار نمایش داده شده است

price-tag قیمت محصول:

20,000 ریال
میخواهم بخرم!
دسته ها: