• responsive
  قالب های واکنشگرا
 • smart
   برترین قالب ها
 • support
         پشتیبانی
 • fresh code
      بهینه سازی
 • free
   محصولات رایگان
 • beautiful
        طراحی

قالب Persona شخصی

قالب Persona شخصیReviewed by مدیر on Oct 15Rating:
خرید این محصول و بدست آوردن امتیاز 100000 امتیاز!

قالب Persona شخصی

قالب شخصی یک قالب حرفه ای برای راه اندازی یک وب شخصی ، وبلاگ و یا یک وبسایت ساده است . در اصل یک قالب شخصی کامل و بدون نقص با استانداردهای وردپرس است که می تواند نمایش زیبای از وب شما انجام دهد . در ادامه با ویژگی های آن آشنا شوید .

ویژگی چند منظوره – پشتیبانی از ۷ حالت ارسال مطلب

وردپرس در حالت استاندارد خود ۷ حالت برای مطالب خود تعیین کرده است و کاربر پس از نوشتن مطلب می تواند حالت آن را انتخاب کند. ما هم در این قالب وردپرس این بخش را حفظ کرده ایم و افکت های جذابی را برای آن ها انتخاب کرده ایم . حالت گالری ، تصویر ، ویدئو ، استاتوس ، لینک ، نقل قول و استاندارد این حالت هاست که در ارسال نوشته آنها را انتخاب می کنید .

WH-pros-post-formats

انتشار سریع مطلب در صفحه سایت

نوشتن مطلب از بخش های اصلی یک وبسایت است و سرعت در ارسال مطلب می تواند زمان زیادی را برای ما بخرد ، برای همین هم هست که یک بخش ارسال مطلب سریع را قرار داده شده تا شما به سرعت سایت خود را بروز کنید و مطلب آن را بنویسید . تعجب نکنید که این ارسال مطلب در صفحه ی نمایش سایت شماست و نه در مدیریت وردپرس .

بارگذاری سریع تصویر بصورت تب به تب با Ajax

تب به تب تصویر منتشر شده از ویژگی های منحصر به فرد این قالب است .شما می توانید از یک تب دیگر در مرورگر یک تصویر را بگیرید و به تب وبسایت خود بیاورد و رها کنید تا آپلود شود . خیلی می تونه جذاب باشه و سختی ذخیره … پیدا کردن .. آپلود .. را بسرعت پشت سر بگذارید . این ویژگی را با Ajax آماده کرده ایم ، ( یعنی بدون لود دوباره سایت می توانید راحت بارگذاری کنید )

ویرایش ظاهر ستون های قالب

این بخش می تواند شما را یک پله حرفه ای تر کند . به همین سادگی ، ستون را بگیرید با مووس آن را بکشید و جایی که می خواهید رهایش کنید . با این کار دردسر جابجایی ستون های خود را فراموش کنید .

حذف یا تغییر عنوان کطلب در صفحه ی نمایش قالب

با چند کلیک ساده و بدون هیچ بارگذاری مجدد سایت عنوان سایت خود را ویرایش کنید . حتی می توانید آن را حذف کنید و به سطل زباله منتقل کنید .

ارسال Ajax دیدگاه برای مطالب

هیچ نیازی به بارگذاری صفحه نیست . زمانی که کاربران شما می خواهند برای شما یک دیدگاه و یا نظری ارسال کنند نیازی نیست که صفحه را بارگذاری کنند و این کار توسط Ajax انجام می شود.  این به پهنای باند سرور شما خیلی کمک می کند . مهمتر از آن ایجاد میل برای کاربران است که برایتان دیدگاه بنویسند .

ایجاد آسان ستون ، اسلایدشو

با نصب این قالب شخصی شما در منوی مدیریت وردپرس خود دو بخش جدید خواهید داشت . اسلایدشو ، ستون ها . این دو بخش بسادگی و راحتی قابل مدیریت است و کاملا توضیح فارسی دارد و شما با یک نگاه متوجه ویژگی های آن می شود و فقط کافیست آن ها را بسازید .

استاندارد های وردپرس در قالب شخصی

این قالب استاندارهای خود را حفظ کرده و از بخش های اصلی وردپرس استفاده می کند . برای ایجاد منو کافیست فقط از فهرست ها ، ابزارک ها و بخش شخصی سازی آن ها را آماده کنید .

ابزارک های اختصاصی

این قالب ابزارک هایی اختصاصی خود را دارد و با فعال سازی قالب ابزارک های آن نیز فعال می شود .

لیست ابزارک های اختصاصی :

تبلیغات ۲۵۰ پیکسلی
نمایش تصویر
نمایش آیکون های شبکه اجتماعی ( تمامی شبکه های معتبر جهانی )
نمونه کار ها

دمو فارسی
0 دیدگاه
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

ارسال دیدگاه در مورد محصول

shopping-basket این محصول 1 خرید موفق داشته است
eye این محصول 104 بار نمایش داده شده است

price-tag قیمت محصول:

100,000 ریال
میخواهم بخرم!
دسته ها: برچسب ها: