• responsive
  قالب های واکنشگرا
 • smart
   برترین قالب ها
 • support
         پشتیبانی
 • fresh code
      بهینه سازی
 • free
   محصولات رایگان
 • beautiful
        طراحی

پوسته پزشکی MediCenter

 

پوسته پزشکی و تجاری مدی سنتر MediCenter

مدی سنتر، پوسته وردپرسی واکنشگرا مناسب برای وب سایت های پزشکی، بیمارستان ها، کلینیک ها و اهداف مرتبط با بهداشت و درمان می باشد. این پوسته با طراحی مینیمالیست، مدرن و رنگ بندی متمایز در دو حالت جعبه ای و عریض قابل تنظیم بوده و حالت واکنشگرای آن مناسب با همه دستگاه ها و صفحه نمایش ها می باشد.

صفحه اصلی دارای یک اسلایدر عریض می باشد که در همه مانیتور ها بصورت کامل نمایش داده می شود. برای صفحه اصلی ۶ طرح متمایز وجود دارد که میتوانید یکی را انتخاب کرده یا چیدمان خود را طراحی نمائید. طرح “خانه استایل ۱″ دارای بلاگ خبری و آکاردیون دپارتمان هاست و طرح های دیگر با کامپوننت های متنوعی از جمله “لیست مقالات”، “carousel”، “لیست های قیمت”، “جعبه های call to action” و غیره چیده شده اند. صفحه اصلی با اسلایدر کوچک نیز در دسترس می باشد.

پوسته دارای بیش از ۲۰ طرح صفحه متفاوت از جمله بلاگ خبری همراه با امکان درج دیدگاه، صفحه درباره ما، صفحه تیم، صفحه دپارتمان، صفحه زمانبندی، صفحه لیست قیمت، گالری و … می باشد.

این پوسته با پشتیبانی از صفحه ساز گرافیکی Visual Composer و مجموعه وسیعی از کامپوننت های ویژوال امکان چیدمان راحت و سریع صفحات را برای کاربران عادی فراهم ساخته تا براحتی و بدون داشتن دانش فنی بتوانند وب سایت خود را ایجاد و چیدمان آن را به دلخواه طراحی و تغییر دهند.

medicenter_01

medicenter_02 medicenter_03 medicenter_04 medicenter_05 medicenter_06 medicenter_07 medicenter_08 medicenter_09 medicenter_10 medicenter_11 medicenter_12 medicenter_13 medicenter_14 medicenter_15

 

دمو آنلاین فارسی پوسته MediCenter

0 دیدگاه
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

ارسال دیدگاه در مورد محصول

shopping-basket این محصول 2 خرید موفق داشته است
eye این محصول 183 بار نمایش داده شده است

price-tag قیمت محصول:

130,000 ریال
میخواهم بخرم!
وبسایت مخزن قالب وردپرس به قیمت 4,000,000 میلیون تومان بفروش میرسد تماس و اطلاعات بیشتر
Hello. Add your message here.